درباره ما


گسترش فناوری در زندگی روزمره و کسب و کار بشر، محافظت از اطلاعات را به شاهرگ حیاتی صنایع مدرن بدل کرده است. اطلاعاتی که از روشهای مختلف جمع آوری می‌شوند، علاوه بر آنکه روزانه، نیازمند گسترش و به روزرسانی هستند، می‌بایست در جایی ذخیره شوند که امنیت و پایداری لازم را داشته باشد. سیستم های تخصصی ذخیره و به اشتراک گذاری فایل، یکی از ابزارهای لازم در جهت دستیابی به این مهم هستند که اگر بر روی بستر اینترنت فعال باشند، علاوه بر سهولت دسترسی، قابلیت های بیشتری نظیر امکان به اشتراک گذاری فایل ها با دیگران را نیز برای کاربران خود فراهم می‌سازند.
در حال حاضر پارسااسپیس با هدف ارتقاء جایگاه خود مشغول به فعالیت در زمینه فروش فضای اینترنتی است و تمامی تلاش خود را معطوف به افزایش رضایت کاربران و همراهان خود کرده است از این رو نظرات ارزشمند مخاطبان این مجموعه می تواند ما را در جهت ارائه ی هرچه بهتر این خدمات یاری دهد.
با توجه به اینکه عمده توجه پارسااسپیس از بدو تاسیس، معطوف به ارائه برترین و جامع ترین راه حل ها و با کیفیت ترین سطح از خدمات به کلیه مشتریان خود بوده است، کارشناسان این مجموعه در همه حال پذیرای پیشنهادات، مشکلات و نظرات کاربران محترم سایت می باشند لذا جهت ارتباط با ما می‌توانید از روش های مختلف ارائه شده در بخش « تماس با ما » بهره ببرید.
باتشکر، پارسااسپیس