هاست Backup ایرانی ارزان

یکی از مطمئن‌ترین راه ها برای نگهداری از اطلاعات تهیه نسخه پشتیبان یا Backup است.

با هاست بک‌آپ پارسااسپیس به راحتی و سرعت بالا از فایل های مهم خودتون نسخه پشتیبان تهیه کنید و خیالتان برای از دست نرفتن فایل‌هایتان آسوده باشد.

هاست پشتیبان ارزان ایرانی
هاست بک آپ ارزان ایرانی
هاست بکاپ ایرانی ارزان

چرا هاست بکاپ پارسااسپیس؟

پارسااسپیس با بهره‌مندی از تیم فنی مجرب و سرورهای قدرتمند مستقر در برترین دیتاسنتر‌های کشور، بستری مطمئن و قابل اعتماد فراهم کرده است تا کاربران بتوانند به راحتی و با سرعت بالا از فایل‌های مهم و ضروری بک‌آپ بگیرند و از حفظ اطلاعات خود اطمینان خاطر داشته باشند.

هاست بکاپ 30 تا 50 درصد ارزان‌تر نسبت به هاست دانلود ارائه می‌شود.

هاست دانلود و آپلود نامحدود پارسااسپیس ترافیک نامحدود در هاست بکاپ هاست Backup

پهنای باند و ترافیک نامحدود FTP

با سرعت بالای FTP، بدون محدودیت در حجم دانلودی و آپلودی فایل از اطلاعات و فایل‌های مهم خود بکاپ بگیرید و نگران از دست رفتن فایل هایتان نباشید.
از برنامه FreeFileSync می توانید برای Sync کردن فایل های سیستم خود و اکانت Backup (FTP) پارسااسپیس استفاده نمائید.

ترافیک و پهنای باند نامحدود FTP در هاست ارزان ایرانی بکاپ

مدیریت هاست بکاپ از طریق وب سرویس RESTFul API

با استفاده از API و وب‌سرویس ارائه شده، در سرویس‌ها و برنامه‌ها بطور اتوماتیک از اطلاعات و فایل‌های مهم خود، در فضای ابری بک‌آپ بگیرید و فایل‌های خود در هاست بکاپ را مدیریت کنید.

مدیریت فایل هاست Backup با وب سرویس

گارانتی بازگشت هزینه سرویس

آسودگی خاطر و رضایت‌مندی مشتریان همواره از الویت‏‌های های پارسااسپیس بوده است. اگر کاربری تا 7 روز از سرویس‌های هاست دانلود و Backup ما راضی نباشد، امکان بازگشت هزینه وجود دارد.

گارانتی بازگشت هزینه سرویس هاست backup ایرانی

امکان فعال‌سازی SSL

این امکان فراهم می باشد که برای وب‌سایت خود در هاست‌های دانلودی و بکاپی SSL فعال کنید تا اطلاعات شما در بستر امن‌تری انتقال پیدا کند.

امکان فعال سازی SSL در هاست بکاپ

ترافیک نیم‌بها

دانلود و آپلود فایل از تمامی سرورهای هاست دانلود و Backup ایرانی پارسااسپیس به صورت نیم‌بها محاسبه خواهد شد. به این صورت که با دانلود فایل 10 مگابایتی، 5 مگابایت از حجم اینترنت شما کم خواهد شد.

امکان فعال سازی SSL برای وب سایت های هاست بکاپ

فرصت را از دست ندهید

تهیه Backup از اطلاعات و فایل‌ها نه تنها زمان و هزینه‌ی زیادی ندارد بلکه می تواند در مواقع حساس بسیار مفید باشد و به ادامه فعالیت سرویس کمک کند.