درباره ما

محصول شرکت سامانه ارتباطات قاصدک
تهران ، خیابان میرداماد ، خیابان البرز ، تابان شرقی ، ملکی سودمند ، پلاک 2 ، واحد 10 ، کد پستی 191 883 435 567
021  7441 7100
info[at]parsaspace.com

گسترش فناوری در زندگی روزمره و کسب و کار بشر، محافظت از اطلاعات را به شاهرگ حیاتی صنایع مدرن بدل کرده است. اطلاعاتی که از روشهای مختلف جمع آوری می‌شوند، علاوه بر آنکه روزانه، نیازمند گسترش و به روزرسانی هستند، می‌بایست در جایی ذخیره شوند که امنیت و پایداری لازم را داشته باشد. سیستم های تخصصی ذخیره و به اشتراک گذاری فایل، یکی از ابزارهای لازم در جهت دستیابی به این مهم هستند که اگر بر روی بستر اینترنت فعال باشند، علاوه بر سهولت دسترسی، قابلیت های بیشتری نظیر امکان به اشتراک گذاری فایل ها با دیگران را نیز برای کاربران خود فراهم می‌سازند.
شرکت سامانه ارتباطات قاصدک، به عنوان یکی از پیشگامان عرصه ی فناوری اطلاعات و تولید نرم افزار، با بهره گیری از متخصصین مجرب و کارآزموده خود در سال 1384، موفق به راه اندازی سرویس پارسااسپیس گردید. این سرویس که با هدف ذخیره و به اشتراک گذاری فایل آغاز به کار کرده است، تمرکز اصلی خود را معطوف به ایجاد محیطی امن برای اشتراک فایلها توسط کاربران نمود که از همان ابتدا نیز با استقبال چشمگیر مخاطبان و کاربران این شرکت مواجه شد. به گونه ای که بعدها در سال 1390، پروژه ی دیگری تحت عنوان «ترین بیت» به این مجموعه اضافه شد تا کاربران علاوه بر بارگزاری و ذخیره ی فایل های مورد نظر خود در محیطی امن، با بهره گیری از خدماتی نظیر امکان آپلود فایل تا 2 گیگابایت و دانلود مستقیم آن برای بازدید کنندگان، مشاهده تحلیل آمار دانلود فایل ها به تفکیک مکان جغرافیایی و نحوه دانلود و تعداد آنها، آپلود فایل از طریق آدرس اینترنتی و ... قادر به کسب درآمد از سرویس مذکور باشند.
در حال حاضر پارسااسپیس با هدف ارتقاء جایگاه خود مشغول به فعالیت در زمینه فروش فضای اینترنتی است و تمامی تلاش خود را معطوف به افزایش رضایت کاربران و همراهان خود کرده است از این رو نظرات ارزشمند مخاطبان این مجموعه می تواند ما را در جهت ارائه ی هرچه بهتر این خدمات یاری دهد.
با توجه به اینکه عمده توجه پارسااسپیس از بدو تاسیس، معطوف به ارائه برترین و جامع ترین راه حل ها و با کیفیت ترین سطح از خدمات به کلیه مشتریان خود بوده است، کارشناسان این مجموعه در همه حال پذیرای پیشنهادات، مشکلات و نظرات کاربران محترم سایت می باشند لذا جهت ارتباط با ما می‌توانید از روش های مختلف ارائه شده در بخش « تماس با ما » بهره ببرید.
از دیگر سرویس های شرکت قاصدک میتوان به خدمات وب سرویس پیامک اشاره کرد که با داشتن پنل پیامک می‌توان از تمامی سرویس های SMS استفاده نمود.
باتشکر، پارسااسپیس