پروتکل FTP یا File Transfer Protocol

یکی از مهمترین ویژگی های پرکاربرد پارسااسپیس، امکان مدیریت فایل از طریق FTP است. در واقع این قابلیت جهت مدیریت کامل فایل‌های وب‌ سایت شما، از طریق پروتکل FTP به کمک هر یک از نرم افزارهای مدیریت فایل مبتنی بر FTP مانند (FileZilLLA و ...) فراهم شده است تا با اتصال به وب سایت خود، فایل‌هایتان را بدون محدویت حجم، مدیریت کرده و اقدام به آپلود و دانلود فایل نمایید.

ترافیک رایگان

در پارسااسپیس، شما هیچ هزینه‌ ای برای خرید ترافیک، پرداخت نخواهید کرد و ترافیک هر یک از دامنه‌های شما به صورت نامحدود می باشد. در واقع هر میزانی که از وب‌ سایت شما، روی پارسا اسپیس فایل دانلود شود، نیاز به پرداخت هزینه اضافی نخواهید داشت.

دامنه اختصاصی

پارسااسپیس، این امکان را به شما می‌دهد که اگر دامنه ندارید، یک زیردامنه اختصاصی با نام دلخواه خود روی پارسااسپیس ایجاد کنید.
همیچنین کاربرانی که دارای دامنه هستند، برای اتصال زیر دامنه خود به پارسااسپیس می‌توانند بعد از ثبت زیردامنه خود، تنظیمات DNS خود را به آدرس سرور پارسااسپیس قرار دهند، لازم به ذکر است در این حالت تمامی آدرس ها، با آدرس دامنه شخصی شما میزبانی خواهد شد.

آموزش تنظیم DNS

فایل منیجر اختصاصی

پارسااسپیس، به جهت مدیریت هر چه بهتر وب‌سایت شما، پس از ساخت وب‌سایت، یک فایل منیجر با کلیه امکانات مدیریتی، در اختیار شما قرار می‌دهد.

  • امکان آپلود همزمان انواع فایل با سایز نامحدود و پسوند‌های مختلف، مشاهده درصد پیشرفت فایل‌های در حال آپلود، دریافت لینک فایل و به اشتراک گذاری فایل
  • ساخت دایرکتوری، امکان آپلود، کپی و انتقال فایل‌ها در دایرکتوری‌های مختلف
  • قابلیت فشرده‌سازی چندین فایل مختلف در قالب یک فایل فشرده zip و قابلیت unzip کردن فایل های فشرده

API برای برنامه‌نویسان

پارسااسپیس، کلیه امکانات خود را بر بستر API به صورت REST FULL برای برنامه نویسان فراهم کرده است که بتوانند از طریق API به وب‌سایت خود در پارسااسپیس، متصل شده و به کلیه امکانات مدیریت فایل از طریق فراخوانی هر یک از متدهای API دسترسی پیدا کنند.
برخی از امکانات API پارسااسپیس :

  • امکان آپلود تعداد نامحدود فایل، با پسوند‌های مختلف به صورت همزمان
  • ساخت دایرکتوری، امکان آپلود، کپی و انتقال فایل‌ها در دایرکتوری‌های مختلف
  • امکان ریموت آپلود، بدون محدودیت تعداد لینک و اطلاع از وضعیت فایل مورد نظر
راهنمای برنامه‌نویسان پارسا اسپیس

ریموت آپلود

پارسااسپیس، قابلیت آپلود فایل از طریق URL را برای شما فراهم می سازد؛ بدین صورت که شما می‌توانید به تعداد نامحدود، لینک فایل‌های خود را، با هر نوع سایز و فرمتی از سایت‌های مختلف بدون هیچ محدودیتی به پارسااسپیس دهید؛ سپس پارسااسپیس در کوتاه ترین زمان ممکن شروع به دانلود گروهی فایل‌های مورد نظر شما می‌کند و هر کدام از فایل‌ها را در مسیر مورد نظر وب‌سایت شما آپلود می‌کند.
لازم به ذکر است قابلیت ریموت آپلود هم از طریق فایل منیجر شما و هم از طریق API در دسترس می باشد.

امکان فعال سازی SSL

SSL مخفف عبارت Socket Secure Layer يک تکنولوژی استاندارد، براي تأمين ارتباطی امن بين يک وب سرور و يک مرورگر اينترنت است. اين ارتباط امن از تمامی اطلاعاتی که ما بين وب سرور و مرورگر اينترنت (کاربر) انتقال می‌يابد، محافظت می کند. شما میتوانید SSL اختصاصی خود را از داخل پنل بروی دامنه خود تنظیم کنید و اگر SSL اختصاصی ندارید پارسا اسپیس امکان صدور گواهی نامه SSL را به صورت رایگان فراهم کرده است؛ بدین ترتیب شما می‌توانید بدون پرداخت هزینه و بصورت کاملا رایگان برای دامنه خودتان SSL تنظیم نمائید.

گزارش ترافیک

جهت مدیریت هر چه بهتر فایل‌های وب‌سایت شما، پارسااسپیس گزارش کاملی از میزان ترافیک وب‌سایت شما در اختیارتان قرار می‌دهد، این گزارشات میزان حجم دانلود شده فایل‌های وب‌سایت را در قالب نمودار ( گراف دانلود ) در اختیار شما قرار می‌دهد که به واسطه آن می توانید مدیریت بهتری روی ترافیک وب‌سایت خود اعمال کنید.

هزینه  مناسب؛ برای فضای دلخواه

شما قادر هستید با هزینه بسیار پایین، مقدار حجم مورد نظر خود را به هر میزان که مورد نیازتان می باشد خریداری و یا تمدید نمایید. در صورت نیاز به فضای بیشتر قیمت به صورت پلکانی کاهش پیدا می‌کند.
به عبارتی هزینه خرید فضای دلخواه در پارسااسپیس، بسیار کمتر از هزینه خرید سخت افزار؛ برای ذخیره داده‌ها می‌باشد.

کسب درآمد

پس از ثبت نام در سایت و دریافت لینک معرفی به دوستان از منوی حساب کاربری و با استفاده از معرفی ما در سایت، وبلاگ و شبکه های اجتماعی خود، ده درصد از درآمد زیر‌مجموعه‌های خود را بصورت مادام العمر دریافت خواهید کرد. گفتنی است که درآمد کسب شده از زیر‌مجموعه‌ها به کیف پول شما واریز خواهد شد.